Objednávka korektury textu

Texty ke korektuře posílejte na adresu: info@KorekturaCestiny.cz.

K připojenému souboru připište typ požadované korektury, termín dodání
a kontaktní spojení na sebe.

Odesláním objednávky souhlasíte s níže uvedenými podmínkami.

Přijímáme jakékoli dokumenty kompatibilní s formáty DOC a PDF, přičemž 100% kompatibilitu nejsme schopni za výrobce programů garantovat.

Korektura je pro potřeby vzájemného smluvního vztahu vzniklého zasláním objednávky definována jako kontrola přesnosti kontrolovaného dokumentu a vyznačování nalezených nedostatků (v závislosti na zaměření požadované korektury). Bezchybně provedená jazyková, typografická ani jiná korektura je dle zkušeností zhotovitele nerealizovatelná už proto, že na některé nejasnosti může existovat více názorů. Účelem korektury je minimalizovat počet gramatických, stylistických, typografických či jiných chyb tím, že jsou pečlivou kontrolou ze strany zhotovitele standardními cestami odhaleny a označeny.

Provozovatel

Pavel Tahovský
e-mail: info@KorekturaCestiny.cz
internet: www.KorekturaCestiny.cz
Mobil: +420 728 321 781
Poštovní adresa: Malá Štěpánská 1930/7, Praha 2 — Nové Město
IČ: 41761553
ŽR: Čj.: ZIV/13020/09/eng/6973/3.
Den vzniku oprávnění: 11.5.1992
Bankovní účet: 2800054743/2010Proč KorekturaČeštiny.cz?

Jistě znáte od Leonarda da Vinciho nejen slavnou Monu Lisu, ale i kresbu muže umístěného v kruhu a čtverci. Leonarda tak nadchla kniha o harmonii, kterou napsal matematik Luca Pacioli, že se ji rozhodl ilustrovat. Pravidla českého jazyka jsou takovou geometrií, která dá vašim textům rozměr dokonalosti.

Rychlá objednávka

Texty ke korektuře posílejte na adresu info@KorekturaCestiny.cz. K připojenému souboru připište typ požadované korektury, termín dodání a kontaktní spojení na sebe.